perfumy waniliowe dla niej i dla niego - Perfumy waniliowe – czar kolekcji Bourbon Vanilla

Perfumy waniliowe – czar kolekcji Bourbon Vanilla

Wanilia jest jedną z najdroższych przypraw na świecie. Spełnia zastosowanie nie tylko w kuchni, ale również w przemyśle perfumeryjnym. Nie bez powodu – to jeden z najsilniejszych afrodyzjaków. Proces wydobywania zapachu z jej strąków odbywa się poprzez fermentację i suszenie, wtedy wytwarza, nie podobną do innej, słodką woń. Perfumy waniliowe urzekają swoją słodyczą i ciepłem. Zapach wanilii ma właściwości uspokajające. Wykazuje pozytywny wpływ na jakość snu, redukuje stres – warto więc wypróbować go również jako perfumy do pomieszczeń. Marka Locherber wychodząc naprzeciw naszemu zdrowiu ducha stworzyła perfumy waniliowe do pomieszczeń Bourbon Vanilla.

Bourbon Vanilla to najszlachetniejsza odmiana wanilii, pochodząca z Madagaskaru. Perfumy waniliowe spotykają się zdecydowanie z większą przychylnością kobiet. Ich zmysłowość wspaniale uzupełnia kobiecą naturę, polubią ją zarówno kobiety delikatne i romantyczne, jak również pewne siebie i przebojowe.
Bourbon Vanilla to nie tylko perfumy waniliowe, to również kokos i kakao. Bomba słodyczy! Aż chciałoby się zjeść! Spokojnie, ta słodycz nie pójdzie w boczki.
Kokos jest tutaj nutą głowy, wydobywa się w drugiej kolejności, zaraz po wanilii. Dodaje całości nieco świeżego powiewu, dlatego sprawdzą się one latem jak i zimą. Latem przeniosą w podróż do egzotycznych miejsc, zimą otulą swoim ciepłem. Nutę głowy tworzy między innymi kakao. Kto nie lubi czekolady… Łączy ze sobą kokos i wanilię, dopełniając je swoją wyrazistością.

perfumy z wanilią do ciała - Perfumy waniliowe – czar kolekcji Bourbon Vanilla
perfumy waniliowe do wnętrz locherber - Perfumy waniliowe – czar kolekcji Bourbon Vanilla

Pamiętajmy, że każde perfumy należy używać z umiarem, nie inaczej jest w przypadku perfum waniliowych. Do własnych perfum przyzwyczajamy się szybko, łatwo więc o nadużycie ich. Już jedna – dwie aplikacje w okolicach szyi, czy w zgięciach łokci wystarczy aby wokół nas unosiła się delikatna mgiełka zapachu, który nie będzie nachalny i przyprawiający o mdłości.
Jedno jest pewne, gdy już raz spróbujesz perfum waniliowych Bourbon Vanilla zatracisz się w ich wyrazistych tonach i jednoczesnej delikatności wanilii!

Sylwia Żarnoch
Ekspert marki Locherber